Logo

  Veľkoobchod a maloobchod vinárskych a včelárskych potrieb

€ EUR
Vyberte menu
Produkty

MANDY spol. s.r.o.
Včelárske potreby,  Vinárske potreby

Ing. Katarína Bolčeková
Šebešťanová 276

017 04 Považská Bystrica

IČO: 35868074

IČ DPH:  SK 2021758618

Otváracie hodiny:  PONDELOK- ŠTVRTOK  16-18 hod


email: bolcekova.katarina@gmail.com

vzorková predajňa + vybavovanie objednávok:

bolcekova.katarina@gmail.com
 

sídlo: Šebešťanová 276

bolcekova.katarina@gmail.com

----------------------------------------------

 

Kontaktujte nás a vyžiadajte si ponuku

 

 

  

 

Medomet 12 R, kazeta do 26 cm, sud 76 cm, automat

NOVÉ
Výrobca: Logar Slovinsko
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 4580
Dostupnosť: na objednávku
Cena na vyžiadanie

Kapacita: 12 úľových rámov s výškou do 26 cm
Pohon: elektromotor 180W / 230V s plnou elektronickou reguláciou otáčok
Vnútorný priemer valca: 76 cm

Rámový medový extraktor 12 rámov je poháňaný elektromotorom 180W / 230V s plnou elektronickou reguláciou otáčok a s bezpečnostným vypínačom, ktorý zastaví motor, ak je veko extraktora otvorené. Moderná technológia umožňuje inovatívnu výrobu dna extraktora. Spodná časť bubna je zváraná bez vnútorných okrajov a je naklonená smerom k výstupu. Extraktor má dve zvárané nerezové odtokové potrubie 6/4 ", jeden je postavený na najnižšom bode, takže všetok med môže vytekať z medometu . Všetky časti extraktora medu, ktoré prichádzajú do kontaktu s medom, sú vyrobené z materiálov vhodných pre potravinárske účely. Veko je vyrobené z priehľadného akrylového skla. Špeciálna konštrukcia nožičiek zaručuje stabilitu extraktora.

Automatizácia umožňuje nezávislý proces extrakcie a používateľ sa môže v tomto čase sústrediť na iné úlohy. Správa je jednoduchá pomocou digitálneho dvojriadkového LCD displeja a fóliovej klávesnice. Môžete nastaviť a uložiť osem rôznych programov. V každom programe možno naprogramovať osem rôznych časov, smerov a rýchlostí otáčania. Základné programy extrakcie sú už prednastavené a môžu byť kedykoľvek zmenené alebo nové programy môžu byť dodatočne nastavené a uložené. Kompaktný dizajn, tichá a spoľahlivá prevádzka.

Počas procesu extrakcie nie sú rámy v extraktore potrebné rotáciu, pretože odstredivá sila a prirodzená tendencia buniek zaisťujú, že obe strany rámu sa vyprázdňujú súčasne. Košík je konštruovaný tak, že pri otáčaní sa rám opiera o drôtenú sieť. Preto to zabraňuje pretrhnutiu voštín. Tento extraktor je vhodný na extrakciu rámov, ktoré nie sú drôtené.

Umožňuje extrakciu medu z 12 rámov úľov s výškou až 26 cm a dĺžky hornej lamely 48 cm.