Logo

  Veľkoobchod a maloobchod vinárskych a včelárskych potrieb

Produkty
Produkty
Naposledy zobrazené

MANDY spol. s.r.o.
Včelárske potreby,  Vinárske potreby

Ing. Katarína Bolčeková
Šebešťanová 276

017 04 Považská Bystrica

IČO: 35868074

IČ DPH:  SK 2021758618

Otváracie hodiny:  Pon- piatok 9.00 hod- 16,00 hodtel: +421 918 882 135
email: bolcekova.katarina@gmail.com

vzorková predajňa + vybavovanie objednávok:
0948 111 028

sídlo: Šebešťanová 276

bolcekova.katarina@gmail.com

----------------------------------------------

 

Kontaktujte nás a vyžiadajte si ponuku

 

 

  

 

Medomet 8 rámikový, kôš 18x46cm ,sud 63 cm

NOVÉ
Kód produktu: 4506
Výrobca: Logar Slovinsko
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na objednávku
Cena na vyžiadanie

Veľkosť kazety: 18 x 44 x 4,5 cm
Pohon: elektromotor 110W / 230V s plnou elektronickou reguláciou otáčok
Vnútorný priemer valca: 63 cm

Samostatný medomet s 8 rámmi je poháňaný elektromotorom 110W / 230V s plnou elektronickou reguláciou otáčok a s bezpečnostným vypínačom, ktorý zastaví motor, ak je veko medometu  počas prevádzky otvorené.

Moderná technológia umožňuje inovatívnu výrobu dna extraktora. Spodná časť bubna je zváraná bez vnútorných okrajov a je naklonená smerom k výstupu. Na najnižšom mieste je zabudovaný zváraný nerezový odtokový ventil 6/4 ", takže všetok med môže vytekať z medometu.  Všetky časti medometu , ktoré prichádzajú do kontaktu s medom, sú vyrobené z materiálov vhodných na potravinárske účely . Veko je vyrobené z priehľadného akrylového skla. Špeciálna konštrukcia nožičiek zaručuje stabilitu medometu.

Kazety vo výťahu sú dvojité a medzi nimi je časť plechu, na ktorej sa vypúšťa med. Kazety na kôš sú vyrobené z vertikálnych drôtov zodpovedajúcej hustoty, takže voštinová štruktúra nie je počas extrakcie poškodená. Sú spojené špeciálnym mechanizmom. Drátová kazeta zabraňuje zablokovaniu medu v kazete počas extrakcie, preto rámy sú po extrakcii suché.

Umožňuje extrakciu medu z 8 rámov úľov s výškou do 17 cm a dĺžky hornej lamely 48 cm.

Automatizácia umožňuje nezávislý proces extrakcie a používateľ sa môže v tomto čase sústrediť na iné úlohy. Správa je jednoduchá pomocou digitálneho dvojriadkového LCD displeja a fóliovej klávesnice. Môžete nastaviť a uložiť osem rôznych programov. V každom programe možno naprogramovať osem rôznych časov, smerov a rýchlostí otáčania. Základné programy extrakcie sú už prednastavené a môžu byť kedykoľvek zmenené alebo nové programy môžu byť dodatočne nastavené a uložené. Kompaktný dizajn, tichá a spoľahlivá prevádzka.